גפן גלצור איגר

נולדתי בקיבוץ בעוטף עזה, והיום חיה עם משפחתי בהוד השרון, תחנות חיי עברו בהרבה מקומות, התחלתי בתחום החינוך וההדרכה, משם הקמתי עסק קליניקה לטיפול והדרכת אנשים במשברים במערכות יחסים, הגישה שלי מאופיינת בכלים רבים משיטות שונות. כשהגעתי ללימודי חשיבה הכרתית נפתח בפניי מעיין של ידע וכלים שריתקו אותי, וגרמו להתפתחות אדירה בכל תחומי חיי, אשמח להעביר את הידע הזה הלאה!

שמרו על קשר :

בנימה אישית

הפגישה עם הטקסטים של ימימה היתה מוזרה ומפעימה בבת אחת, אף פעם לא הרגשתי ככה ולכן הסתקרנתי והתחלתי את המסע שלי בלימוד חשיבה הכרתית

התחלתי ללמוד אצל עידית סרנה מזכירתה ויד ימינה של ימימה, ולאחר מכן עברתי ללמוד בקבוצת המנחות של אילן הרן, שם אני ממשיכה ללמוד עד היום.

מהות הלימוד בשבילי היא הבניה וההתחזקות, פיתוח והתפתחות החוסן הנפשי שמאפשר לנו להתמודד עם אתגרי החיים, להתמקד ולדייק בכשרונות וביכולות שלנו ובעיקר להכיר תודה וללמוד מכל דבר שקורה במציאות חיינו.

מבנה הנפש הוא מורכב ומרתק, האפשרות להעזר בכלי הלימוד ובידיעה שהבחירה להשתמש בהם היא רק בידיי, ממלאה אותי בשמחה וברצון לחיות חיים בהתפתחות ובלמידה.

קבוצות הלימוד שלי

בקבוצה או בזום?אזורישובזמן ביוםימי הלימודשעהמגדררמת הקבוצה
בזוםאינטרנטערבשני20:00קבוצה מעורבתמתחילים
בקבוצהמרכזבוקרחמישי09:00נשיםמתחילים

שיעורים לצפייה

Play Video
מהי חשיבה הכרתית? ואיך הגישה תורמת למערכות יחסים- שיחה בין גפן גלצור למיכל שמואל
27 דצמבר, 2021
גפן גלצור מראיינת את מיכל שמואל, שתיהן מנחות לחשיבה הכרתית, על תרומת הלימוד של חשיבה הכרתית לחיים בכלל ולמערכות יחסים בפרט

הפודקאסט שלי

הלומדות
מיכל וגפן בשיחה על החיים וחשיבה הכרתית

מיכל שמואל וגפן גלצור-איגר, מנחות ללימודי חשיבה הכרתית ע"פ ימימה, נפגשות פעם בשבוע לשיחת חברות-לומדות-מנחות. לשיחה אנחנו מביאות מחוויות השבוע שעברנו ודרכן פוגשות את כלים וההבנות שבלימוד. מתוך הפודקאסט תקבלו חיבור ללימוד הרוחני ולמימוש שלו ביום יום. מוזמנות ומוזמנים, הקשבה נעימה ומחברת.