אורנה חודק

‏שמי אורנה חודק, מדריכה בכירה.‏‏ ‏‏הגעתי לימימה לפני 27 שנים.‏‏ ‏‏מלמדת ומעבירה את החומר הנלמד 18 שנים.  ‏מלמדת באופן שבו אנחנו למדנו אצל ימימה. העברת החומר, מלאכות אישיות של הלומדות וליווי אישי למי שצריכה. ‏‏לימדתי ברחבי הארץ קבוצות רבות מאוד וכיום מלמדת קבוצות בזום ופרונטלי בחדרה.‏

 

שמרו על קשר :

בנימה אישית

‏הכרתי את ימימה לפני 27 שנה בביתה בהרצליה במכון מעיין.‏‏ ‏להגיע למקום ולהרגיש כמו נשמה צמאה לחיים ומים מרווים אותה. זה לצאת משיעורים (פעם בשבוע במשך שעה וחצי) ולחשוב אם כולם היו יודעים את מה קיבלנו מפיה ,היה טוב, טוב לכולם.‏‏ ‏‏המילים שלא נשמעו באף מקום, משפטים לא תמיד ברורים ויחד עם זאת כל כך אמתיים, מגיעים לשכל ללב ולהבנות על הקיום.‏‏ ‏ומכאן להבנות אישיות שנמצאות ביישום יומיומי ומתקיימות ומקיימות עשייה בפועל, והתוצאה שינוי לטובה התקדמות והתפתחות אישית מחשבה עצמאית חזקה, שקט שלווה שמחה נתינה, חיבור לעצמי לרצונות האמתיים.‏‏ ‏‏‏‏‏חיבור של רוחניות עם עשייה בפועל ע"י נתינת כלים דרך חלקים שהועברו מפיה של ימימה ונכתבו על ידינו (הלומדים) כלשונם ולפי בקשתה.

‏ ‏‏‏‏אני מלמדת כפי שלמדנו אצל ימימה, נאמנה למקור, ללא תוספות.‏ בצורה ‏שבה למדנו.‏‏ מקבלים‏חלקים לומדים מיישמים ויש תוצאות נפלאות טובות. ‏החיבור לחומר הנלמד לימימה ולזמן מאפשר לי להעביר את החוכמה והבינה לתלמידים באהבה רבה וברוח הלימוד שלה.  ‏

‏אחרי פטירתה המשכנו ללמוד ביחד (חלק מהתלמידים) העמקנו והבנו דברים עמוקים מאוד.‏‏ ‏‏4 שנים אחרי לכתה של הצדקת ימימה אביטל בת שמחה זצ"ל הלימוד פרץ החוצה, התחלתי ללמד (בזמן שלמדנו במכון ,ימימה שלחה לי לומדות כדי שאסביר להם מה הבנתי, מה שלימים נתן לי את הרצון והשראה להעביר הלאה את הלימוד המופלא הזה שכל אחד יכול ללמוד וליישם אותו אם הוא רוצה, אם יש בו רצון לשינוי, להיות במקום טוב יותר, מאושר יותר, מובן יותר, מדויק ומדייק.

 

קבוצות הלימוד שלי

בקבוצה או בזום?אזורישובזמן ביוםימי הלימודשעהמגדררמת הקבוצה
בקבוצהצפוןחדרהערברביעי18:00נשיםפתוח לכולם
בזוםאינטרנטערבשני19:45נשיםפתוח לכולם
בזוםאינטרנטערבשלישי19:30נשיםפתוח לכולם

המלצות

c38bfb1a-67eb-4181-87bb-fd810ce5ea58

זכיתי ללמוד את לימודי החשיבה ההכרתית אצל אורנה חודק מזה כ 15 שנה ואני ממליצה בחום על הלימוד בכלל ועל הלימוד אצל אורנה בפרט. אורנה מלמדת את החומר בצורה ישירה וללא תוספות או שינויים. היא מקרבת את התלמידות לחומר ומנגישה ומבהירה אותו כך שכל אחת יכולה להבינו. היא ממש מלווה את התלמידות כל אחת בדרכה לתיקונה וליציבותה מתוך קשב נקי וללא שיפוטיות תוך מתן הכלים הנדרשים. הלימוד הזה הוא מתנה. הוא מבהיר מה קורה לנפש בהתמודדויות היומיומיות, ונותן כלים משמעותיים ומוכחים לחיזוק הנפש, ליציבות ללא תלות בסביבה, לחיבור לטוב שנמצא בלומדות ובמציאות ולעשייה מתוך דיוק אישי אמיתי ונכון לכל אחת ואחת. הלימוד הזה הפך מהר מאוד לחלק משמעותי וחיוני בחיי ולתורם משמעותי ליציבות, לעוצמה, ולשמחה .ממליצה בחום לכל אחת ואחת שרוצה לשפר את איכות חייה.

מירב גן
דירקטורית בהייטק
-אורלי-1

שמי אורלי זיו אם ל 3 בנות מקסימות ומדריכת יוגה לאנשים עם נכויות ועל רצף האוטיזם בטורנטו קנדה. לימודי חשיבה הכרתית ע"ש הצדקת ימימה אביטל ז"ל העשיר את חיי בצורה חד משמעית וזיכה אותי בכל כך הרבה מתנות עליהם אני מודה מקרב לב. אני לומדת כבר מעל 12 שנה עם מורתי היקרה אורנה חודק כאשר כל פעם מחדש, בכל פגישה אני לומדת ומגלה רבדים חדשים בתוכי. פוגשת את עצמי ולומדת להבחין ולהתבונן. מגיעה להבנות שעוזרות לי להפריד ולתחם זמנים של עבר לזמן הווה , להיות כאן ועכשיו עם יכולת המתנה ובטחון רב ביכולת שלי להתמודד עם מה שקורה בחיי . עם לימוד החלקים והתמיכה של אורנה בכל מפגש מתקיימת צמיחה הכרתית והתקרבות לעצמי למהותי. תוך כדי הלימוד ניתנים כלים אשר עוזרים להתעוררות ההכרה. הכרה צופה שמאפשרת בחירה יום-יומית במתרחש הקיים ומסיעת לקבלת מצבים קיימים ללא האבקות מיותרת. התוצאות הן נגישות. הלימוד עוזר בחיי היום יום ובכל רגע ניתן. אני כל כך שמחה ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד עם אורנה חודק, מורתי היקרה.

אורלי צרפתי
מורה ליוגה
24ecd2fd-6484-4c95-bfc4-40baf8b39b7f

אני תלמידה של אורנה חודק מזה כ 11 שנה. אורנה בדרכה הצנועה והמיוחדת מהווה השראה עבורי ועבור כל הקבוצה. אורנה מגיעה בלימוד להעמקה לימודית והיא עושה זאת בצורה מרתקת חוויתית ולימודית. אני מרגישה זכות גדולה להיות תלמידה של כזאת מורה עוצמתית שמשפיעה על החיים של כולנו. בזכות הלימוד אצל אורנה אני לוקחת את ההבנות ומביאה אותם לאירגונים מובילים בחברה הישראלית וכך אורנה בחוכמתה משפיעה ונוגעת בהרבה מאוד אנשים.

 

פטריסיה בראל
בעלת חברה ליעוץ אירגוני