שחרור אחיזה בזמן

חוסר זמן בזמן-להיות במרחב רוחני שמעבר לזמן.בתוך מערכת של זמן להיות במרחב שמעבר לזמן ואז לחזור למערכת עם זמן. כמו לצוף עם שנורקל בים ואז לרדת לכיוון הקרקעית,לראות מה יש שם,לספוג,לגלות ואז לחזור חזרה לפני המים וכך חוזר חלילה.להיות במרחב אחר.

הבנה יישומית לחיזוק הסכמת הלב להיות בזמן שמעבר לזמן-פשוט להסכים לנסות,בלי הסברים והבנות והצדקות,בלי לערב את השכל.פשוט לעשות.להסכים לשחרר את השכל.רק כותבת זאת ומתחילה לצחוק:) בשבילי לשחרר את השכל שבניתי עליו כל חיי…מצחיק…מביך…חדש.

ומה קורה בשהיה במרחב ללא זמן-ללא תקתוק שעון,ללא סטופר,ללא דין וחשבון מה עשיתי/לא עשיתי,מה אמרתי/לא אמרתי,כמה התקדמתי,כמה אני תקועה,ללא ביקורת,ללא שיפוט-מרחב אינסופי. להיות במקום ללא גבולות,מרחב אינסופי וכך לגלות את המקום האינסופי בתוכי:כמה חופש,שלווה,רוחב נשימה מתגלים במקום הזה.כמה נינוחות,אהבה,חיבור עצמי ולמשהו שגדול ממני,חיבור לקדושה. כמו לגלות מעיין בתוכי שאני לא נותנת לו לנבוע והנה נובע ומתפרץ לאט לאט בנועם ובעדינות.מגלה את האינסופיות,את המקום ללא כבלים ומגבלות,מרחב מרפא לגוף ולנפש. וכשחוזרת לזמן,חוזרת לצוף מעל פני המים,חוזרת אחרת.נינוחה,שלווה,מסוגלת,שמחה,הרגשה ותחושה של הכל בסדר!

רוצה לקרוא עוד מלאכות?

היכנס לדף ״חדר מלאכה״ של המכון ותוכל להינות מעוד מלאכות של תלמידים, מדריכים ויוצרים. לחדר מלאכה

תוכלו להשאיר פרטים ולקבוע איתנו פגישה

גם ZOOM הולך…

  בואו נדבר

  בכמה דקות שיחה נוכל לברר האם הלימוד מתאים לכם ולענות לכל שאלה.  

  צלצלו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

  בואו נדבר

  בכמה דקות שיחה נוכל לברר האם הלימוד מתאים לכם ולענות לכל שאלה.  

  צלצלו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!